Kérjük, támogassa Ön is plébániánkat!

Többen jelezték a Kedves Testvérek közül, hogy támogatni szeretnék Egyházközségünket, és szükségük lenne a bankszámlaszámra, amelyre az adomány összegét átutalhatják.

Egyházközségünk az alábbi számlaszámokon tudja fogadni a Testvérek adományait:

Név: Római Katolikus Egyházközség
Bankszámlaszám: 65900107-13028996

Név: A Vácszentlászlói Egyházközségért Alapítvány
Bankszámlaszám: 11742166-20109754

Adó 1%

Adójuk 1-1 %-át felajánlhatjáj az Egyháznak és valamelyik civil szervezetnek, alapítványnak.

• A Katolikus Egyház technikai száma: 0011

• A Vácszentlászlói Egyházközségért Alapítvány egyházközségünk által működtetett civil szerevzetet, melynek adószáma: 18727133-1-13

Az 1 %-os rendelkező nyiltakozat megtalálható a templom bejáratánál, ill. a sekrestyében vagy a plébánián.

Amennyiben bármilyen kérdésük van, kérjük, keressék Palya János atyát vagy Simon Zoltán diakónust a szentmise után vagy a plébánián, vagy írjanak nekik az alábbi hivatkozásra kattintva.

Nagyon köszönünk minden adományt, jószándékot és imádságot! Isten fizesse meg minden Kedves Testvérnek!